Obraz originál aukce olej na plátně signováno - Opava - Sbazar.cz
Galerista Vladimír Lekeš hodnotí aukční sezónu roku 2022 | Adolf Loos
Konec toulání - !!!AUKCE obrazu Pepinky!!! Olejomalba na plátně 40x40cm, Autor: Romana Štrynclová -------------- Aukce začíná 1.11.2018 a končí 6.12.2018 o půlnoci. Po dobu aukce bude obraz k vidění na vernisáži malířky
17. e Aukce Galerie Goltzova tvrz - Galerie Goltzova Tvrz